Kosztorysant - branża budowlana - Edwarda Dembowskiego, Wieliczka, Polska - TM Grupa Budowlana

    TM Grupa Budowlana
    TM Grupa Budowlana Edwarda Dembowskiego, Wieliczka, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Weryfikacja otrzymanych zapytań ofertowych oraz dokumentacji projektowej
    • Opracowanie przedmiaru/kosztorysu wraz z sporządzeniem oferty
    • Czynny udział w procesie przetargowym
    • Tworzenie harmonogramów prac
    • Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji
    • Weryfikacja zapisów umownych
    • Współpraca z kierownikiem budowy/robót/inżynierem budowy oraz Przedstawicielami Zamawiającego
    • Wycenianie i zgłaszanie do zarządu prac dodatkowych w trakcie budowy

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w realizacji robót ogólnobudowlanych oraz sporządzania kosztorysów min. 2 lata
    • Prawo jazdy kat. B
    • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel, Word, AutoCad,
    • Samodzielność oraz odpowiedzialność przy realizacji zadań
    • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Umiejętność ustalenia priorytetów
    • Chcemy współpracować z osobą która jest komunikatywna, potrafi jasno wyrazić swoje zdanie, ale dba o podjętą współpracę i relacje

    To oferujemy

    • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji
    • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę - możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań
    • Udział w interesujących projektach
    • Stabilność zatrudnienia
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły
    • Dobra atmosfera pracy

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Spotkania integracyjne
    • Praca zdalna, ale czasem chcielibyśmy się spotkać :)
    • Kawa / herbata
    • Paczki świąteczne
    • Program rekomendacji pracowników
    • Inicjatywy dobroczynne