Katowice

    Hydrotechnik - Katowice, Polska - IVIA S.A.

    IVIA S.A.
    IVIA S.A. Katowice, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy autostrad i dróg ekspresowych: A4, S1, S8, S17, S19 i S52. Dodatkowo min. Obwodnic: Szczytna, Wielunia, Łowicza, Legnicy, Limanowej.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    HYDROTECHNIK

    Miejsce pracy: Katowice

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
    • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych obiektów gospodarki wodnej,
    • doświadczenie w zakresie uzyskiwania decyzji wynikających z ustawy prawo wodne, w tym opracowanie dokumentacji dot. operatów wodnoprawnych,
    • znajomość prawa budowlanego, prawa wodnego,
    • znajomość programu AUTOCAD CIVIL, HEC-RAS,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
    • znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Zakres obowiązków:

    • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
    • współpraca z projektantami innych branż,
    • uzgodnienia międzybranżowe.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
    • szkolenia zapewniające rozwój,
    • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.