Bielsko-Biala

    pracownik produkcji w Wapienicy - Bielsko-Biala, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, poszukujemy

    pracownika produkcji

    Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta po 6 miesiącach pracy
    • bogaty pakiet premiowy
    • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
    • wdrożenie pod okiem mentora i przyjazną atmosferę pracy
    • pakiet benefitów Randstad Plus opieka medyczna, karta sportowa) oraz ubezpieczenie grupowe PZU)

    zadania

    • obsługa maszyn produkcyjnych
    • monitorowanie procesu produkcyjnego
    • kontrola jakości produkowanych części
    • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

    oczekujemy

    • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym
    • mile widziana znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych
    • staranności i dokładności w działaniu
    • zaangażowania i chęci rozwoju
    • doświadczenia jako operator maszyn/pracownik produkcji (mile widziane)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia