Częstochowa

    Inżynier ds. Symulacji Systemów Bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych/bocznych - Częstochowa, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group Częstochowa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    ZF Group background
    Opis

    Req ID Częstochowa PSS Eng&Glob.F, Poland

    Inżynier ds. symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych / bocznych jest odpowiedzialny za modelowanie pasywnych systemów bezpieczeństwa (poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa) w wirtualnym środowisku samochodu, a następnie optymalizowanie tego systemu w celu minimalizowania obrażeń pasażerów uzyskanych podczas zderzenia.

    Twoje zadania

  • Budowanie i optymalizacja wirtualnych modeli poduszek powietrznych i pasów bezpieczeństwa;
  • Integracja w.w. modeli, pozycjonowanie manekinów oraz konfiguracja modeli crash'owych samochodów;
  • Optymalizacja systemu bezpieczeństwa zgodnie z normami prawnymi i konsumenckimi (ECE R94, FMVSS , EuroNCAP, USNCAP, Trias, etc.);
  • Współpraca z zespołem projektowym (przedstawianie wyników symulacji oraz rekomendowanie zmian projektowych);
  • Udział w spotkaniach z klientami (OEMs).
  • Twój profil

  • Ukończone studia w obszarze mechaniki, fizyki, budownictwa, lotnictwa lub bio-mechaniki obrażeń;
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych;
  • 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu symulacji komputerowych z wykorzystaniem MES;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES (FEA);
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność ;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków;
  • Komunikatywność i chęć do doskonalenia umiejętności.
  • Oferujemy

  • 2-letnią umowę o pracę z możliwością przedłużenia;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Pracę w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce;
  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet ubezpieczeń, prywatna opieka medyczna, wsparcie w rozwoju;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym.