Częstochowa

    Energomechanik - Częstochowa, Polska - ZF Group

    ZF Group
    ZF Group Częstochowa, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 11 godzin temu

    ZF Group background
    Opis

    Req ID Częstochowa PSS Prod., Poland

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa, czyszczenie, konserwacja, remont, modernizacja, montaż i kontrola powierzonych urządzeń, instalacji, sieci,
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości dostarczanych mediów,
  • Dbanie o odpowiedni stan wyposażenia (w tym zamawianie części zamiennych),
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji kontrolno-pomiarowej dla urządzeń i instalacji na terenie zakładu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, serwisowych, montażowych i naprawczych zgłaszanych w Pomocy Technicznej,
  • Bezpośredni nadzór nad pracą firm zewnętrznych, sprawdzenie zgodności wykonywanych przez nie prac ze zleceniem i przepisami BHP.
  • WYMAGANIA

  • Wykształcenie na kierunku elektrycznym,
  • Doświadczenie w branży elektrycznej,
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji Grupa 1 (Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną),
  • Mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji Grupa 2 (Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne),
  • Mile widziana obsługa podestów ruchomych przejezdnych,
  • Motywacja do pracy w obszarze eksploatacji,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • OFERUJEMY

  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w globalnej firmie z branży automotive,
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wsparcia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System benefitów,
  • Pracę w trybie stacjonarnym.