Warsaw

    Goniec - Pion Wł - Warsaw, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Biedronka background
    Opis

    Misja

    Ewidencjonowanie przesyłek kurierskich i dostarczenie do adresata. Bieżące wsparcie Działu w zakresie zakupu próbek produktów, przewożenie i odbiór próbek z laboratorium.

    Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Punktualność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka komunikatywność
  • Język angielski – mile widziany
  • Twoje obowiązki

  • Ewidencjonuje przesyłki (dokumenty, produkty spożywcze, próbki)
  • Dostarcza przesyłki bezpośrednio do adresata
  • Dokonuje zakupu produktów zgodnie z zapotrzebowaniem Działu oraz rozlicza płatności
  • Przewozi oraz odbiera próbki produktów z laboratoriów
  • Wykonuje prace administracyjne na rzecz działu
  • Wykonuje dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę, bez okresu próbnego;
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.
  • 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

  • Dostęp do platformy e-learningowej;
    80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy;
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail;
  • 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.