Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego - Lublin, Polska - Concentrix

    Concentrix
    Concentrix background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Job Title:

    Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

    Job Description

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów
    • Obsługa klientów polskojęzycznych
    • Obsługa zamówień sklepu internetowego
    • Obsługa zapytań dotyczących sklepu internetowego: udzielanie informacji związanych z ofertą zakupu, dostępnością produktów, instalacją sprzętu, przekazywanie informacji na temat promocji
    • Pomoc klientom w wypełnianiu formularzy na stronie sklepu internetowego
    • Obsługa reklamacji
    • Przyjmowanie zgłoszeń napraw urządzeń zakupionych w sklepie
    • Tworzenie zamówień

    Nasze wymagania

    • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)
    • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
    • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
    • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
    • Zainteresowanie nowymi technologiami
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy
    • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 08:00-17:00 w soboty)
    • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
    • Szkolenie przygotowujące do pracy
    • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

    Location:

    Poland, Lublin

    Language Requirements:

    English (Required), Polish (Required)

    Time Type:

    Full time

    If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents