Inżynier Wsparcia Sprzedaży - Marynarska , Warszawa, Polska - T-Mobile Polska S.A.

    T-Mobile Polska S.A.
    T-Mobile Polska S.A. Marynarska , Warszawa, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska

    • Wsparcie Działów handlowych w sprzedaży rozwiązań sieciowych
    • Projektowanie architektury rozwiązań, dobór technologii i produktów oferowanych naszym Klientom,
    • Weryfikacja zapisów zapytań ofertowych, przygotowywanie części technicznych ofert oraz wycen,
    • Przeprowadzanie dla Klientów POC oferowanych Produktów,
    • Aktywna współpraca z Producentami oferowanych przez Firmę rozwiązań sieciowych, Dystrybutorami oraz Klientami Firmy,
    • Prowadzenie prezentacji technicznych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, kierunki: sieci komputerowe, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne
    • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w merytorycznym wsparciu sprzedaży w zakresie infrastruktury sieciowej (Cisco, Juniper, HPe/Aruba, Extreme Networks) oraz bezpieczeństwa sieci (Fortinet, Palo Alto, Juniper, Cisco),
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN, WLAN, Data Center
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie oferowanych przez Firmę rozwiązań i technologii,
    • Samodzielność i odpowiedzialność

    Mile widziane

    • praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń i rozwiązań sieciowych,
    • certyfikaty branżowe

    Oferujemy

    T-Business to nasze innowacyjne, całościowe podejście do rynku enterprise. Łączy ono najlepsze kompetencje T-Mobile i T-Systems, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania dla klientów TALA, wspierając ich rozwój i cyfrową transformację.