Lider zespołu Wsparcia Klienta z językiem angielskim - Lesser Poland Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i kierowanie zespołem konsultantów
  • monitorowanie jakości obsługi Klienta i dbanie o utrzymanie wysokich standardów
  • planowanie i organizacja pracy zespołu w celu osiągnięcia założonych celów i wskaźników
  • tworzenie raportów i analiz danych dotyczących wydajności zespołu
  • współpraca z innymi działami w celu ciągłego doskonalenia procesów
  • udział w procesach rekrutacyjnych nowych konsultantów
  • rozwijanie narzędzi wspomagających obsługę Klienta
  • Nasze Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziedzinie obsługi Klienta - preferowana praca w Contact Center
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1/B2
  • zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu
  • transparentność i otwartość w komunikacji
  • proaktywne myślenie i działanie na rzecz klienta
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją.
  • strategiczne myślenie w realizacji celów i rozwoju organizacji
  • otwartość na udzielanie i otrzymywanie informacji zwrotnej bez względu na poziom w organizacji
  • otwartość na poszukiwanie i wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w organizacji
  • proaktywne angażowanie współpracowników w poszukiwanie i proponowanie rozwiązań
  • Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce przy innowacyjnym produkctach
  • możliwość pracy hybrydowej (biuro w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4)
  • premie miesięczne adekwatne do Twojego zaangażowania
  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej )
  • platformy rozwojowe: GoodHabitz i eTutor
  • rozbudowany program well-beingowy
  • płatny system rekomendacji pracowniczych
  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach pracowniczych (wolontariat, konkursy z nagrodami) i wiele więcej