Operator Stacji Monitorowania Wideo 31,94zł brutto - Warsaw, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. background
    Opis
    Operator Stacji Monitorowania Wideo 31,94zł brutto

    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa, Wola

    System pracy: zmianowy dwunastogodzinny

    Opis stanowiska:

    - obsługa alarmów z obiektów w całej Polsce

    - kontakt z klientem

    - weryfikacja działania kamer na obiektach i zgłaszanie nieprawidłowości

    - nadzorowanie pracy ochrony fizycznej

    - zgłaszanie do służb bezpieczeństwa zaobserwowanych nieprawidłowości

    - obsługa aplikacji Stacji Wideo

    Wymagania:

    - niekaralność

    - sprawna obsługa komputera

    - umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    - pełne szkolenie stanowiskowe (płatne) doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane wszystkiego Cię nauczymy

    - stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

    - atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 31,94zł brutto za godzinę + system premiowy do 2500 brutto,

    - dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu

    - dodatki kwartalne,

    - dofinansowanie pakietu medycznego (LUX MED),

    - możliwość rozwoju zawodowego,

    - pracę w młodym zespole,

    - umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie),

    - elastyczny, dogodny system pracy (indywidualnie ustalany grafik),

    - swobodny dostęp do pokoju socjalnego z darmowym dostępem do ekspresu z kawą oraz pokoju wypoczynku