Toruń

    Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. GPS - Koszalin, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Sprzedaż produktów i rozwiązań z zakresu zarządzania flotą pojazdów
    • Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji
    • Indywidualne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta
    • Bieżące śledzenie kierunków rozwoju rynku
    • Praca terenowa i stacjonarna

    Nasze wymagania

    • Gotowość do nauki
    • Zaangażowanie
    • Motywacja do pracy w sprzedaży
    • Komunikatywność
    • Własny samochód (zwracamy koszty paliwa)

    To oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Miesięczne premie i prowizje sprzedażowe uzależnione od Twojego zaangażowania
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Praca jednozmianowa (wolne soboty, niedziele i święta)
    • Praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze