Magazynier

    Magazynier - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    rozładunek i przyjmowanie wyrobów gotowych dostarczonych do magazynu

    kompletacja zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki

    rozmieszczanie i układanie materiałów w magazynie

    wydanie i załadunek towarów

    prowadzenie dokumentacji magazynowej

    obsługa terminala magazynowego

    Nasze wymagania:

    gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

    umiejętność pracy w zespole

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    doświadczenie w pracy na magazynie

    uprawnienia na wózki widłowe UDT

    Co możemy Ci zaoferować?

    pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie w kontekście zakładów produkcyjnych

    benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    możliwość rozwoju zawodowego

    różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

    profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

  • Nowy Styl

    Magazynier

    3 dni temu

    Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym · umiejętność pracy w zespole · prawo jazdy kat. B · Mile widziane:doświadczenie w pracy na magazynie · uprawnienia na wózki widłowe UDT · Twój zakres obowiązków:rozładunek i przyjmowanie wyrobów gotowych dostarczonych do ...