Płock

    Elektroautomatyk (elektryk, automatyk) - Plock, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Elektroautomatyk (elektryk, automatyk)

    Numer referencyjny: 13885

    Miejsce pracy: Płock

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanika

    Zadania:

    • Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie automatyki i elektryki
    • Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń
    • Udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń

    Oczekujemy:

    • Uprawnień SEP w zakresie eksploatacji do 1kV
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - możliwość przyuczenia
    • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

    Godziny pracy:

    • Poniedziałek - piątek
    • 1 zmiana poranna

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę - bezpośrednio z naszym Klientem
    • Pracę w systemie jednozmianowym
    • Wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
    • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • System premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Bony świąteczno - noworoczne
    • Dofinansowanie do 'wczasów pod gruszą'