Technik Utrzymania Ruchu

    Technik Utrzymania Ruchu - Słupsk, Polska - PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słupsk, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zadania na stanowisku:

    utrzymanie ciągłości produkcyjnej

    bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek

    uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

    przezbrajanie maszyn

    rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie

    bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

    wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

    Wymagania:

    wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)

    praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki

    umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych

    samodzielność, sumienność i dokładność

    umiejętność pracy zespołowej

    gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

    mile widziane uprawnienia SEP

    posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

    Oferujemy:

    stabilizację zawodową w firmie i silnej pozycji rynkowej

    wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i umiejętności

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    miesięczny system premiowy

    rozwój poprzez realizację zadań w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym

  • PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    19 godzin temu

    PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słupsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.) · praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki · umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych · samodzielność, sumienność i dokładność · umiejętność pracy zespołowej · ...

    2 tygodnie temu

    Automatyk

    Wymagania:wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.) · praktyczna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie diagnostyki i napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej · praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki · umiejętność programowa ...