Wrocław

    Pracownik Food Truck #Parówkożercy - Wrocław, Polska - Tarczyński S.A.

    Tarczyński S.A.
    Tarczyński S.A. Wrocław, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa Klientów Food Trucka podczas eventów na terenie całej Polski – przygotowywanie i serwowanie najlepszych hot dogów
    • Bieżąca współpraca z organizatorami eventów oraz pomoc przy rozłożeniu/złożeniu strefy Tarczyński #Parówkożercy
    • Przed wyjazdem na event – odpowiedzialność za odpowiednie zatowarowanie Food Trucka oraz przygotowanie warzyw i surówek – praca w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym.

    Nasze wymagania:

    • Gotowość do pracy w weekendy i do częstych wyjazdów w delegacje
    • Prawo jazdy kat. B
    • Chęć do pracy i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w gastronomii

    To oferujemy:

    • Ciekawą pracę podczas eventów na terenie całej Polski z możliwością zwiedzenia różnych zakątków Polski i przeżycia niesamowitej przygody
    • Możliwość rozwoju w strukturze firmy, która jest liderem sprzedaży w swojej kategorii
    • Zatrudnienie na umowę zlecenie – stawka 30zł brutto/h