Stryków

    Corning młodszy monter - Stryków, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Grupa Progres Stryków, Polska

    1 tydzień temu

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Młodszy monter

    Firma z branży produkcyjnej mieści się w Gdańsku.

    Opis stanowiska:

    • montaż okablowania do światłowodu
    • obsługa maszyn produkcyjnych

    Wymagania:

    • Chęci do nauki
    • Sprawności fizycznej
    • Gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym
    • Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych - mile widziane

    Oferujemy:

    • umowa o pracę - możliwość zatrudnienia przez klienta po okresie próbnym
    • Stawkę podstawową 24-27zł/h + 6 zł/h dodatek za pracę w nocy
    • atrakcyjny system premiowania (do 500 zł premia )
    • darmowy transport - z Łodzi, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza
    • dofinansowanie do posiłków

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

    Grupa Progres i Szkoła Żak działają razem

    Wspólnie ze Szkołą Żak zachęcamy do przejrzenia oferty edukacyjnej Bez zbędnych formalności oraz bez konieczności rezygnowania z pracy zdobądź wykształcenie i odmień swoją karierę.

  • Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    2 dni temu

    Job Impulse Polska Sp. z o.o. Stryków, Polska

    Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach p ...