Senior DevOps Engineer - -, Białystok, Polska - Leroy Merlin Polska

    Leroy Merlin Polska
    Leroy Merlin Polska -, Białystok, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych w 14 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ADEO i dbamy o to, co najważniejsze w życiu ludzi: DOM.

    Współpracujemy ze sobą w duchu human first i otwartości na innowacje.Łączymy ludzi i biznes w duchu POSITIVE TECH. Dbamy o najwyższe standardy technologiczne oraz bezpieczeństwa. Mamy ambicję, by wysoko spersonalizowane i dostępne narzędzia spełniały potrzeby naszych współpracowników, klientów i partnerów.

    Na co dzień korzystamy z technologii i podejścia agile, by osiągać więcej.

    Kogo szukamy?

    • Proces tworzenia i rozwój aplikacji oraz zapewnienie jego prawidłowego działania jest dla Ciebie nie tylko pracą ale i pasją;
    • Chcesz uczestniczyć w projektach digitalizujących procesy biznesowe;
    • Masz doświadczenie w rozwoju, testowaniu, wdrażaniu, uruchamianiu i monitorowaniu oprogramowania biznesowego;
    • Masz doświadczenie w pracy jako Java developer (warunek konieczny)
    • Pracujesz z repozytoriami GitHub;
    • Umiesz pracować w środowiskach linuxowych;
    • Na co dzień posługujesz się językiem polskim i znasz język angielski na poziomie B1+/B2.

    Technologie Obowiązkowe:

    Java, Spring Boot, Docker i Docker Compose, JFrog, Apache Kafka, Kubernetes, Terraform i Helm, znajomość chmury GCP (GKE), potoki CI/CD GitHub Actions, bazy danych (PostgreSQL, MySQL, MSSQL), Datadog, Keycloak, SonarQube, Checkmarx, JFrog Xray

    Mile widziane:

    • Znajomość API Gateway Kong, CDN Fastly
    • PHP, JavaScript, ,

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Zapewnienie prawidłowego działania procesu wytwarzania aplikacji i interfejsów oraz narzędzi go wspierających poprzez udostępnienie zespołem programistycznym oraz testerskim środowisk służących do tworzenia, rozwoju oraz testowania aplikacji i interfejsów
    • Monitoring, nadzór i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania środowisk służących do tworzenia, rozwoju oraz testowania aplikacji i interfejsów
    • Monitoring, nadzór i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania środowisk służących do produkcyjnego dostarczania aplikacji i interfejsów
    • Aktywnie uczestnictwo w pracy zespołu programistycznego
    • Naukę i nadzorowanie prac mniej doświadczonych członków zespołu.

    Co zyskasz dołączając do Ekipy?

    • Możliwość pracy zdalnej lub w hybrydowym modelu pracy w nowoczesnym biurowcu FOREST;
    • Dostęp do technologii - nie mamy ograniczeń - pracujemy na rozwiązaniach wysoko ocenianych przez Gartnera;
    • Dostęp do specjalistycznych szkoleń, kursów Google/ Coursera i nie tylko;
    • Nieformalną atmosferę pracy - mamy w sobie luz, skracamy dystans
    • Samodzielność działania, realny wpływ na projekty, również te międzynarodowe - nuda i rutyna są nam obce;
    • Bezpośredni udział w technologicznej transformacji naszej firmy;
    • Udział w programach rozwojowych - bo dla nas Twój rozwój jest ważny (zarówno ekspercki, jak i liderski);
    • Oprócz wynagrodzenia podstawowego udział w wynikach firmy w postaci premii kwartalnej oraz prawa do nabycia akcji Grupy Adeo