Przedstawiciel Handlowy

    Przedstawiciel Handlowy - lubuskie, Polska - KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o lubuskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie + województwo zachodniopomorskie i lubuskie

    Wymagania:

    Doświadczenie w obszarze sprzedaży – mile widziane w branży drewnopochodnej lub branży budowlanej;

    Gotowość do pracy w terenie, ok. 80% czasu pracy (zachodniopomorskie, lubuskie);

    Wykształcenie wyższe;

    Dobra znajomość MS Office;

    Prawo jazdy kat. B;

    Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

    Zakres obowiązków:

    Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;

    Przygotowywanie ofert handlowych;

    Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;

    Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;

    Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

    Oferujemy:

    Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    System nagród miesięcznych;

    Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

    Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

    Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    Dodatek za brak absencji (L4, Nieobecności nieusprawiedliwionej, Urlop bezpłatny).