Miejsca pracy

    Ratownik Medyczny - Polska - Luxury Medical Care

    Luxury Medical Care
    Luxury Medical Care Polska

    2 tygodnie temu

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Ratownika Medycznego.Jeżeli potrafisz zaangażować się w swoją pracę i opiekę nad powierzonym Ci pacjentem, jesteś odpowiedzialny, opanowany i godny zaufania, ta praca jest właśnie dla Ciebie.Jeżeli szukasz pewnej pracy na stałe lub dodatkowego zajęcia i chcesz mieć pieniądze ZAWSZE na czas to trafiłeś we właściwe miejsce.

    Ratownik Medyczny

    ŁÓDŹ/RM/06/2023

    Obowiązki

    • Transport medyczny pacjentów między szpitalami
    • Odwozy do domów
    • Wyjazdy zagraniczne dla chętnych

    Wymagania

    • Od Kandydata oczekujemy:
    • • Dyplomu Ratownika Medycznego
    • • Prawo jazdy kategorii B mile widziane
    • • wkładka na pojazdy uprzywilejowane będzie dodatkowym atutem
    • Przyjmiemy także osoby, które dopiero uzyskały dyplom

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie od 38 zl. brutto za godzinę
    • Premie uznaniowe
    • Elastyczny grafik
    • Kursy doszkalające