Doradca Ubezpieczeniowy - Ruda Śląska, Polska - POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA

    Opis

    Znana marka. Wsparcie. Kariera.

    Doradca Ubezpieczeniowy

    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Twój zakres obowiązków:

    • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Obsługa powierzonego portfela klientów

    Nasze wymagania:

    • Minimum średnie wykształcenie
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
    • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
    • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
    • Prawo jazdy kategorii B

    To oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
    • Portfel klientów
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
    • Elastyczny czas pracy
    • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

    Benefity:

    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
    • szkolenia i wydarzenia biznesowe
    • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.