Azure Cloud Security Specialist - Sokolska, Katowice, Polska - Ligo Headhunters

    Ligo Headhunters
    Ligo Headhunters Sokolska, Katowice, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Azure Cloud Security Specialist.

    Rodzaj Umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

    Czas Pracy: pełny etat

    Poziom Stanowiska: specjalista (mid / regular)

    Forma Pracy: praca hybrydowa z Katowic

    O Stanowisku:

    Jeśli jesteś pasjonatem cyber bezpieczeństwa dla rozwiązań chmurowych i znasz się na chmurze Azure – czekamy na Twoją aplikację.

    Jako Azure Cloud Security Specialist będziesz odpowiedzialny za zarządzanie bezpieczeństwem środowiska chmurowego i technologii z nim związanych. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności

    Generalnie pracujemy zdalnie, tylko część osób (zarząd, kierownicy działów, PM-owie) są w biurze w pn i wt. Oczywiście jak ktoś chce to zawsze do biura może przyjechać. O konieczności przyjechania do biura może zadecydować kierownik działu lub PM prowadzący projekt jeśli uzna że takie spotkanie działu/zespołu projektowego jest konieczne – w praktyce działy (głównie analiza,dev,test) spotykają się raz na 2/3 tyg, a zespoły projektowe najczęściej jak rozpoczyna się większy projekt i jest omawiany przez zespół na salce.

    Zakres Obowiązków:

    • Projektowanie, konfiguracja, monitorowanie i zarządzanie usługami bezpieczeństwa chmury Azure.
    • Współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami w celu zwiększania bezpieczeństwa architektury chmurowej.
    • Opracowywanie i utrzymywanie kompleksowej dokumentacji związanej z polityką bezpieczeństwa w chmurze.

    Nasze Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu polityką bezpieczeństwa w chmurze Microsoft.
    • Umiejętność komunikacji i konstruktywnej współpracy w zespole.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

    Mile Widziane:

    • Certyfikacje Microsoft: AZ-104, AZ-500, SC-300, SC-200.
    • Znajomość różnych standardów bezpieczeństwa dla systemów informatycznych.
    • Znajomość rozwiązań klasy SIEM.

    To Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
    • Indywidualną subskrypcję Azure do własnych testów.
    • Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie.
    • Praca hybrydowa, elastyczne godziny pracy, brak dress code'u.
    • Przyjazną, twórczą atmosferę.
    • Udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla największych firm sektora energetycznego w Polsce i Europie.

    Elastyczne Godziny Pracy:

    Pracujemy przez 8 godzin, od 6:00 do 18:00. W tych ramach "core hours" są od 10:00 do 14:00, kiedy to zazwyczaj odbywają się spotkania z klientami. Pozostała część czasu jest przeznaczona na pracę. Jeśli konieczne, można ustalić inną godzinę pracy z przełożonym.

    **Przewidziany Budżet:**

    Dla B2B: 14k-19k netto

    Dla UoP: 11k-15k brutto

    **Benefity:**

    Tak, benefity dotyczą obu form zatrudnienia.

    **Zespół:**

    Azure Cloud Security Specialist to stanowisko bardziej samodzielne, jednak osoba na tym stanowisku będzie współpracować z zespołem deweloperów, architektów systemu oraz IOD.

    **Proces Rekrutacyjny:**

    Proces obejmuje jedno spotkanie trwające 1,5 – 2 godziny. Podzielone jest na kilka bloków: pytania HR-owe, dotyczące CV, ogólne pytania o bezpieczeństwo IT, szczegółowe pytania o kompetencje w Azure, a także ustalenia dotyczące warunków współpracy oraz czas na pytania kandydata.

    **Raportowanie:**

    Na tę chwilę, Azure Cloud Security Specialist będzie bezpośrednio raportować do zarządu.

    Nasz klient tworzy i wdraża autorskie oprogramowanie dedykowane dla branży energetycznej. Angażujemy się również w projekty badawczo-rozwojowe w zakresie tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań dla sektora energetycznego. Tworzymy zgrany i kompletny zespół specjalistów IT, który od ponad 10 lat z wieloma sukcesami tworzy, rozwija i wdraża dedykowane systemy dla firm z branży energetycznej przy wykorzystaniu najnowszych technologii chmurowych. Nasz autorski system IRIS (CRM i Billing) - funkcjonujący wyłącznie w oparciu o technologie chmurowe-usprawnia, automatyzuje i wpiera procesy sprzedaży oraz rozliczania energii i gazu. Obecnie poszukujemy osób, które chcąc stać się częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój naszych produktów, co z pewnością umożliwi rozwój zawodowy oraz pozwoli osiągnąć satysfakcję z realizacji ciekawych, innowacyjnych i dużych projektów IT.

    Dołącz do nas i bądź częścią pasjonującego projektu, gdzie Twoje umiejętności rozwijają się na każdym kroku Podeślij swoje CV wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych :)