Magazynier - od zaraz - Ożarów Mazowiecki, Polska - Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska Sp. z o.o.
    Job Impulse Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki, Polska

    2 tygodnie temu

    Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać Magazynier - od zaraz

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Dla naszego Klienta, firmy w branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

    Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki , ul. Artura i Franciszka Radziwiłłów

    Zadania:

    • kompletacja zamówień za pomocą skanera - intuicyjny system który prowadzi do wyznaczonej półki. Nie nosimy towaru tylko wkładamy do wózka
    • przygotowanie towaru do wysyłki - według obowiązujących standardów
    • rozmieszczanie asortymentu w lokacjach magazynowych
    • przyjmowanie towaru na stan magazynowy

    Oczekiwania:

    • chęć do pracy
    • dokładność i pracowitość
    • mile widziane osoby z doświadczeniem
    • mile widziane osoby chcące podjąć zatrudnienie na dłuższy okres

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia bezpośredniego
    • stawka 30,00 zł brutto/h (status studenta/ucznia=netto)
    • grafik 6-14, poniedziałek-piątek/ weekendy wolne
    • Bardzo dobre zaplecze socjalne
    • Darmowa kawa, herbata, woda w dystrybutorze lub butelkach w zależności od upodobań
    • Owocowe czwartki
    • Ciepły posiłek
    • premia za polecenie znajomego 250 zł brutto
    • wynagrodzenie na czas