Rzeszów

    Tester ka Oprogramowania eCommerce Division - Wrocław, Polska - KRUK S.A

    KRUK S.A
    KRUK S.A Wrocław, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 8 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Jeżeli szukasz miejsca, gdzie będziesz wykorzystywać Twoje umiejętności i ciągle się rozwijać, idealnie trafiłeś/aś Jako zespół specjalistów, tworzymy zaawansowane rozwiązania e-commerce dla Grupy KRUK. Nasza praca to połączenie najnowszych technologii, kreatywnych pomysłów i metodologii Agile. Atmosfera w zespole, gdzie 'jakoś to nie jakość', jest równie ważna co profesjonalizm.

    Dlatego, jeśli jesteś tak wielozadaniowy/a, że dosłownie potrafisz żonglować czytając to ogłoszenie, bywasz tak bystry, że Pomysłowy Dobromir mógłby być Twoją biografią, a Twoje poczucie humoru pozwoliło Ci zrozumieć to, co chcemy przekazać... czytaj dalej :)

    Z jakim zespołem możesz współpracować:

    • Wdrażamy, utrzymujemy i rozwijamy rozwiązania e-commerce dla osób zadłużonych w 4 największych spółkach Grupy KRUK w Polsce, Rumunii, Włoszech i Hiszpanii.
    • Wspólnie uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań i projektowania rozwiązania do wdrożenia)
    • Nie chcemy zostawać w tyle, dlatego wykorzystujemy najnowsze technologie. Jesteśmy otwarci na każdy pomysły i cenimy inicjatywę.
    • Pracujemy w metodologiach Agile.
    • Stanowimy zgrany zespół i wierzymy, że atmosfera w pracy jest kluczem do późniejszych sukcesów.
    • Wiemy, że czasem trzeba się wyspać lub załatwić coś ważnego, dlatego nasz czas pracy jest elastyczny.
    • Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, nie lubimy stać w miejscu.

    Twoje nowe obowiązki mogą obejmować:

    • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz jakościowych
    • Tworzenie scenariuszy testowych i współtworzenie testów automatycznych
    • Sporządzanie dokumentacji z realizowanych zadań
    • Formułowanie wniosków z przeprowadzanych testów
    • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
    • Współpracę z zespołem programistów oraz klientem w międzynarodowym środowisku
    • Szukanie, raportowanie i weryfikacja błędów

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Wyższego wykształcenia technicznego (lub trwających studiów) informatycznych lub kierunków pokrewnych
    • Min. 2-3 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku testera/-ki
    • Znajomości SQL- umiejętność pracy z bazami danych
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
    • Otwartości na rozwój kompetencji w obszarze testów automatycznych
    • Mile widziane doświadczenie w testach aplikacji mobilnych oraz w testowaniu Rest API (Postman)

    Będziesz/Możesz pracować z:

    Narzędziami:

    • Ms Sql 2017 i wyżej
    • GitLab
    • IntelliJ
    • Postman,
    • SoapUI

    Powłokami i frameworkami :

    • Cypress,
    • Bash
    • PowerShell
    • DevTools

    Raportowaniem i komunikacją:

    • Teams,
    • Jira

    oraz wiele innych, jakie uznasz za konieczne do wykonywania swoich obowiązków.

    Co Ci oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Możliwość pełnej pracy zdalnej lub hybrydowej - mamy biuro we Wrocławiu
    • Elastyczny czas pracy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu Kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
    • Dofinansowanie do zajęć doskonalących z języka angielskiego w godzinach pracy
    • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach
    • Parking dla rowerów i samochodów - dla preferujących pracę z biura