Miejsca pracy

    Metrolog - Polska - HydraSpecma Sp. z o.o.

    HydraSpecma Sp. z o.o.
    HydraSpecma Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Metrolog

    Twój zakres obowiązków

    • Modyfikowanie i opracowywanie programów pomiarowych,
    • Przeprowadzanie pomiarów na wyrobach i materiałach z wykorzystaniem różnych sprzętów kontrolnych i pomiarowych,
    • Tworzenie procedur/instrukcji dotyczących procesów pomiarowych i sprzętu pomiarowego,
    • Nadzór nad sprzętem kontrolnym i pomiarowych,
    • Opracowywanie raportów z pomiarów i testów,
    • Przygotowywanie próbek referencyjnych,
    • Prowadzenie analiz jakościowych na bazie wyników uzyskanych z pomiarów,
    • Przeglądani i analizowanie wymagań zawartych w dokumentacji technicznej,
    • Uczestnictwo i prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z opracowanymi harmonogramami,
    • Nadzorowanie określonych wskaźników jakościowych,
    • Kontakt z dostawcami sprzętu kontrolnego i pomiarowego oraz z zewnętrznymi laboratoriami.

    Nasze wymagania

    • Preferowane wykształcenie techniczne. Mile widziane wykształcenie wyższe,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości,
    • Znajomość i doświadczenie w pracy z urządzeniami pomiarowymi, w tym tworzenie programów / schematów pomiarowych,
    • Znajomość rysunku technicznego (GD&T), MSA,
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
    • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki,
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Umiejętność stosowania narzędzi rozwiązywania problemów 8D, Ishikawa, 5Why.
    • Znajomość specyficznych wymagań branży automotive oraz standardu IATF16949,
    • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001,
    • Znajomość branży hydrauliki siłowej,
    • Znajomość wymagań PPAP lub VDA2, FEMA, SPC,
    • Znajomość wymogów czystości technicznej,
    • Projektowanie w programach CAD itp.

    To oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • system premiowy,
    • pracę w rozwijającej się oraz przyjaznej organizacji, w międzynarodowym środowisku,
    • elastyczny czas pracy,
    • owocowe poniedziałki i środy,
    • wyjazdy integracyjne,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • prywatna opieka medyczna.

  • Pco S.A. Polska

    Specjalista Kontroli Jakości Dostaw · Twój zakres obowiązków · Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty Kontroli Jakości będzie odpowiadała za pomiary i weryfikację części/zespołów mechanicznych, w tym pisanie programów na CMM. · Nasze wymagania · Wykształcenie średnie technic ...