Księgowa / księgowy

    Księgowa / Księgowy - Szczecinek, Polska - Kronospan Polska Sp. z o.o.

    Kronospan Polska Sp. z o.o.
    Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis

    Miejsce pracy: Szczecinek

    Wymagania:

    Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Księgowości;

    Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);

    Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);

    Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);

    Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.

    Zakres obowiązków:

    Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;

    Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;

    Prowadzenie ewidencji księgowej;

    Przygotowywanie płatności dla dostawców;

    Księgowanie wyciągów bankowych;

    Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.

    Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    System nagród miesięcznych;

    Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy;

    Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.