Płock

    Praktykant (Service Desk) - Plock, Polska - IT Solution Factor

    IT Solution Factor

    Studiujesz bądź uczysz się w technikum informatycznym i marzysz o pierwszym solidnym doświadczeniu w branży IT, które naprawdę wpłynie na Twoją przyszłą karierę? Świetnie trafiłeś Zapraszamy Cię do naszego zespołu Service Desk, gdzie czekają na Ciebie zadania związane ze wsparciem zdalnym użytkowników końcowych, obsługą maszyn wirtualnych i cyberbezpieczeństwem. A to wszystko w towarzystwie zgranej ekipy, pełnej młodych, ambitnych specjalistów, którzy nie tylko rozwijają się zawodowo, ale też po prostu świetnie się bawią

    Twoje zadania

    • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń informatycznych
    • Zarządzanie zgłoszeniami - przekazywanie do odpowiednich grup realizujących, monitorowanie, eskalowanie i podejmowanie działań
    • Wsparcie partnerów firmy w dostarczaniu nowego oprogramowania IT
    • Pomoc w obsłudze oprogramowania i urządzeń biurowych, urządzeń komputerowych, mobilnych
    • Dbanie o dobre relacje z partnerami firmy

    Nasze oczekiwania

    • Wiedza ogólna z IT
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (projekty zagraniczne)
    • Dyspozycyjność 35-40 godzin tygodniowo
    • Dostępność na 2-3 miesiące w okresie lipiec-wrzesień

    Mile widziane

    • Wiedza z zakresu Windows Server w tym usług DHCP, AD, wydruku
    • Znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów jego konfiguracji
    • Edukacja techniczno-informatyczna
    • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju w obszarach IT

    To oferujemy

    • 2-3 miesięczne praktyki
    • Możliwość późniejszej współpracy W 2023 roku, 70% praktykantów otrzymało od nas ofertę stałego zatrudnienia
    • Rozwój umiejętności praktycznych, kompetencji miękkich i wiedzy technicznej
    • Współpracę w zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą