Automatyk - Utrzymanie ruchu - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
    • nadzór i prowadzenie obsługi technicznej linii produkcyjnych;
    • bieżące naprawy mechaniczne i elektryczne linii produkcyjnej;
    • diagnostykę układów automatyki PLC;
    • modernizację i usprawnianie linii produkcyjnych;
    • zamawianie części zamiennych;

    Wymagania stanowiska:

    • wykształcenie minimum średnie w zakresie automatyki lub pokrewne;
    • znajomość elementów PLC, automatyki przemysłowej;
    • umiejętność obsługi komputera;
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
    • mile widziana umiejętność programowania PLC i uprawnienia elektryczne;
    • gotowość do podjęcia pracy zmianowej i zaangażowanie w jej wykonywanie;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Zmianowy system pracy
    • Dobre wynagrodzenie+ bogaty pakiet benefitów pieniężnych
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
    • Możliwość rozwoju
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy