Koszalin

    Magazynier przyjęć - Koszalin, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka background

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek towarów od dostawców.
  • Kontrola stanu dostarczonego towaru, opakowań i zbiorczych palet.
  • Zakup towaru przy pomocy skanera i opis dokumentów WZ.
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa (systemu HACCP, zasad GMP/GHP oraz BHP).
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia ( także w soboty, niedziele i święta).
  • Odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu.
  • Nastawienie na współpracę.
  • Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięcznie, podwyżki stażowe.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Dostęp do platformy rozwojowej "EduAkcja" 24h na dobę z każdego urządzenia.
  • Biedronka to my. Codziennie.