Mechanik

    Mechanik - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    usuwanie awarii maszyn i urządzeń

    analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

    utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego obrabiarek, linii technologicznych, maszyn CNC i innych urządzeń przemysłowych

    praca związana z urządzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi, ciepłowniczo – wodnymi, wentylacyjnymi

    wykonywanie przeglądów prewencyjnych, konserwacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i podzespołów (przeglądy, TPM)

    nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach maszyn

    Nasze wymagania:

    znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw

    znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania

    umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji

    uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowym atutem)

    znajomość obsługi komputera

    dyspozycyjność (praca na trzy zmiany)

    prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    uprawnienia do konserwacji wózków widłowych oraz doświadczenie w prowadzeniu prac konserwacyjnych, naprawczych wózków widłowych

    znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    uprawnienia wysokościowe, uprawnienia kwalifikacyjne SEP

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

    różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

    profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Nowy Styl

    Mechanik

    1 dzień temu

    Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:znajomość zagadnień mechaniki maszynowej/ślusarstw · znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej, instalacji smarowania · umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z dokumentacji · uprawnienia wysokościowe (uprawnienia kwalifikacyjne SEP będą dodatkowy ...

  • Nowy Styl

    Ślusarz narzędziowy

    WYMAGANIA:wykształcenie zawodowe (ślusarz, mechanik maszyn) lub średnie (technologia metali, mechanika maszyn) · doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz lub mechanik maszyn · praktyczna umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej · umiejętności organizacyjne oraz inicjat ...

  • Nowy Styl

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · obsługa techniczna i eksploatacyjna oraz naprawy oprzyrządowania w zakresie napraw bieżących i przeglądów okresowych · prace ślusarskie przy regeneracji przyrządów, tłoczników, wykrojników · zlecanie i wykonywanie części zapasowych do regeneracji wykrojn ...