Warsaw

    Ksiegowa - Warsaw, Polska - MainPartners

    MainPartners
    MainPartners Warsaw, Polska

    3 dni temu

    Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Księgowej w naszej firmie Szukamy osoby odpowiedzialnej ze znajomością Systemu Comarch lub Symfonia.

    Oferujemy

    • Praca w godzinach 8-16 w biurze zlokalizowanym blisko stacji metra
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Pełne wdrożenie oraz niezbędne szkolenia

    Obowiązki

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • Prowadzenie i monitorowanie kont rozrachunków z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi
    • Weryfikacja rejestrów VAT
    • Weryfikacja i kontrola sald należności i zobowiązań księgowych
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Przygotowywanie przelewów elektronicznych
    • Księgowanie wyciągów bankowych, kasy, listy płac
    • Uzgadnianie sald kont księgowych
    • Rozliczanie kart służbowych i delegacji
    • Wykonywanie innych zadań i poleceń służbowych zleconych przez przełożonych

    Wymagania

    • Obeznanie w pracy w pełnej księgowości
    • Mile widziana znajomość Symfonii i Comarch
    • Znajomość pracy w księgach rachunkowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Michael Page

    Ksiegowa/ Księgowy

    6 dni temu

    Michael Page Warsaw, Polska

    Fakturowanie sprzedaży · Księgowanie dokumentów fin. · Wprowadzanie wyciągów bankowych · Rozrachunki z pracownikami oraz kontrahentami · Rozliczanie kart płatniczych i delegacji · Realizacja bieżących zadań z zakresu księgowości · Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych · A ...

  • 234 KONE Poland Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Obowiązki: · Prowadzenie kompleksowej księgowości, w tym nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz poprawnością księgowania dokumentów, nadzór nad zobowiązaniami i należnościami, przygotowywanie płatności, rozliczanie i księgowanie RMK, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, weryf ...