Praktykant/ka w Dziale Relacji Pracowniczych - Wrocław, Polska - Kaufland

    Kaufland
    KAUFLAND background
    Opis

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania:

  • wsparcie działań z zakresu wewnętrznego Employer Brandingu
  • współtworzenie i realizacja działań o charakterze wellbeingowym
  • pomoc przy wdrażaniu międzynarodowych projektów personalnych
  • udział w organizacji wewnątrzfirmowych eventów
  • kreowanie i przygotowywanie wewnętrznych materiałów komunikacyjnych.
  • Co Ci zapewnimy:

  • umowę o praktykę absolwencką
  • wynagrodzenie w wysokości 0 zł brutto miesięcznie
  • wdrożenie w pracę działu i realizację ciekawych projektów oraz udział w corocznym konkursie dla praktykantów zakończonym atrakcyjnymi nagrodami
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • dedykowanego opiekuna, który przez okres praktyk zadba o Twój rozwój i zdobycie nowych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wprowadzi cię w strukturę naszej firmy.
  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta studiów wyższych - preferowane kierunki (dziennikarstwo, marketing, komunikacja wizerunkowa, ZZL, socjologia)
  • dyspozycyjności w okresie wakacyjnym (od . do ..4)
  • głowy pełnej pomysłów, kreatywności
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości programu Power Point, mile widziana również obsługa programów graficznych.
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

    Michalina Antosz