Specjalista ds. Rekrutacji - Gdańsk, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Specjalista ds. Rekrutacji

    Numer referencyjny: 13077

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • prowadzanie samodzielnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla z wykorzystaniem różnych narzędzi i technik rekrutacyjnych (w tym wykorzystywanie portali społecznościowych)
    • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych
    • efektywne zarządzanie pipeline'em kandydatów
    • dbanie o candidate experience
    • obsługa wewnętrznego systemu rekrutacyjnego
    • przygotowywanie raportów, estymacji, zestawień dla przełożonych oraz klientów
    • współpraca z różnymi działami firmy (dział handlowy, dział księgowości, dział kadr i płac)

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
    • znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • nastawienie na realizację celów
    • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
    • pracę zdalną
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
    • zgrany zespół specjalistów oraz miłą atmosferę pracy
    • dostęp do benefitów (platformy kafeteryjnej, dzięki której samodzielnie podejmujesz decyzję, co jest najlepszym benefitem dla Ciebie w tym min. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, urlop na świętowanie urodzin i więcej)