Specjalista ds. e-Commerce - Środa Wielkopolska, Polska - DECORA S.A.

    DECORA S.A.
    DECORA S.A. Środa Wielkopolska, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 2 dni temu

    Default job background
    Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Specjalista ds. e-commerce

    Twój zakres obowiązków

    • kompleksowe prowadzenie projektów e-commerce na rynkach europejskich,
    • tworzenie i doskonalanie treści marketingowych (opisy produktów oraz kategorii, hasła promocyjne, oferty i inne),
    • zarządzanie produktami na platformach sprzedażowych (opisy, zdjęcia)
    • przygotowanie kampanii sprzedażowych
    • współpraca z grafikami
    • współpraca z agencją mediową
    • optymalizacja konwersji i koszyka zakupowego.

    Nasze wymagania

    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku, związane z procesem sprzedaży oraz działaniami promocyjnymi w Internecie,
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce oraz technik i narzędzi marketingu internetowego,
    • znajomość narzędzi SEO
    • dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1)
    • nastawienie na realizację celów,
    • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
    • rzetelność, punktualność, pozytywne nastawienie.