Nowy Sącz

    Specjalista ds. Uruchamiania Sieci - Nowy Sącz, Polska - Solutions 30

    Solutions 30
    Specjalista ds. Uruchamiania SieciPoznań, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Nowy Sącz, Siemianowice ŚląskieOpis stanowiska

    Solutions30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

    Solutions30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

    Krótki opis stanowiska:

    Wykonywanie prac serwisowych oraz wymiana podzespołów na stacjach bazowych telefonii komórkowej, transport sprzętu.

    Profil kandydata

    Od kandydatów oczekujemy:

    wykształcenia technicznego preferowane w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
    samodzielności w działaniu i chęci do pracy
    gotowości do podróży służbowych
    przynajmniej podstawowej obsługi komputera obsługi komputera i pakietu office.
    braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości – warunek konieczny
    doświadczenie w pracy na wysokości przy użyciu dostępu linowego
    prawa jazdy kat. B

    Dodatkowym atutem będzie:

    znajomość sprzętu telekomunikacyjnego i praktyka w jego instalacji i konfiguracji
    posiadanie uprawnień SEP do 1kV
    znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

    Nasza oferta

    Oferujemy:
    pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    możliwości rozwoju osobistego
    zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży
    pakiet socjalny – medyczny, sportowy