Pustków

    Przedstawiciel handlowy Sales Representative - Pustków, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Pustków, Polska

    5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Przedstawiciel handlowy / Sales Representative

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Kronospan HPL poszukuje osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku.

    Twój zakres obowiązków:

    •Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;

    •Przygotowywanie ofert handlowych;

    •Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;

    •Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;

    •Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych dla klientów.

    Nasze wymagania:

    •Doświadczenie w obszarze sprzedaży – mile widziane w branży drewnopochodnej, budowlanej lub chemicznej;

    •Gotowość do pracy w terenie (90% czasu pracy);

    •Dobra znajomość języka angielskiego;

    •Dobra znajomość MS Office;

    •Prawo jazdy kat. B;

    •Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

    Co oferujemy

    •Pracę w międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży

    •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    •Atrakcyjny system nagród miesięcznych

    •Dodatek za frekwencję

    •Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

    •Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

    •Program poleceń pracowniczych

    •Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

    #LI-DNI