Technik Obiektu K/M - Jawor, Polska - Apleona Polska sp. z o.o.

    Apleona Polska sp. z o.o.
    Apleona Polska sp. z o.o. Jawor, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawor

    Technik Obiektu (K/M)

    Obowiązki:

    • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
    • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne;
    • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
    • Gotowość do pracy w systemie 12-sto godzinnym, od poniedziałku do niedzieli;
    • Uprawnienia SEP min. "E" do 1 kV.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Dofinansowanie do pakietu sportowego;
    • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świąteczna zapomoga socjalna);
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
    • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień i podwyższania własnych kwalifikacji.