Główny księgowy - Wrocław, Polska - Serto

    Serto
    Serto Wrocław, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Stanowisko: Główny księgowy

    Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna

    Jesteś doświadczonym księgowym z umiejętnościami kadrowymi? Szukasz stabilnej pracy w dynamicznej firmie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę

    Nasza firma, zlokalizowana przy ulicy Granicznej we Wrocławiu, zajmuje się świadczeniem usług profesjonalnych dla klientów z różnych branż. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu ekspertów i będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę księgowo-kadrową firmy.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi przepisami prawa
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych i podatkowych
    • Kontrola sald i płatności z kontrahentami
    • Księgowanie wyciągów bankowych i ewidencja środków trwałych
    • Przygotowywanie deklaracji ZUS i PIT
    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, banki, biura rachunkowe)
    • Udział w procesach budżetowania i planowania finansowego

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość przepisów księgowych i kadrowych
    • Dobra znajomość rozliczeń walutowych, importu usług, WNT i WDT
    • Umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole
    • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność
    • Pełna dyspozycyjność od kwietnia, gotowość do pracy w biurze

    Oferujemy:

    • Umowę B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Program wdrożeniowy i szkolenia
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
    • Możliwość rozwoju i awansu

    Widełki płacowe 8 000 zł netto na pierwsze 3 miesiące

    Po okresie próbnym do zł netto

    Jeżeli jesteś zainteresowany/a podjęciem wyzwania w roli Głównego księgowego, prześlij swoją aplikację.

    Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę na ulicy Granicznej we Wrocławiu