Ciechanów

    Majster Robót Drogowych - Ciechanow, Polska - STRABAG Sp. z o.o. / Budownictwo Infrastruktury / Dyrekcja PC Centrum

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, czynny udział w naradach koordynacyjnych, bieżący monitoring i raportowanie postępu prac
  • Qualifikationen

  • doświadczenie zawodowe w branży drogowej (w wykonawstwie)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

  • STRABAG Sp. z o.o. / Budownictwo Infrastruktury / Dyrekcja PC Centrum Ciechanow, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · prowadzenie budowy · opracowywanie harmonogramów budowy · bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami · koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników · raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o p ...

  • Porr S.a.

    Operator Walca

    4 dni temu

    Porr S.a. Ciechanów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Operator Walca Miejsce pracy: Ciechanów Twój zakres obowiązków Prace walcowe przy wykonywaniu robót drogowych w zakresie nawierzchni warstw bitumicznych, konstrukcyjnych Prace ziemne Dbanie o powierzony sprzęt Nasze wymagania Wykształcenie min. · zawodowe Min. · 2 lata doświadcze ...