Senior IT Recruiter - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Zadania:

    Kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w szczególności:

  • zbieranie wymagań od Hiring Managera lub innej osoby odpowiedzialnej za proces po stronie Klienta
  • aktywny search odpowiednich kandydatów (nasza baza ma prawie CV + LinkedIn + inne źródła)
  • kontakt z kandydatami
  • screening kompetencji
  • tworzenie raportów o kandydatach
  • zbieranie feedbacku od Klienta i od Kandydata
  • udzielanie feedbacku obu stronom
  • aktywne zarządzanie procesem rekrutacyjnym
  • udzielanie wsparcia mniej doświadczonym kolegom i koleżankom
  • Oczekiwania:

  • 3 lata doświadczenia w rekrutacji
  • nastawienie na cel, umiejętność priorytetyzowania działań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • język polski min. C1
  • chęci do nauki ale również dzielenia się swoim doświadczeniem
  • Oferujemy:

  • dobrą podstawę i bardzo wysokie prowizje
  • niezbędne narzędzia (ATS, płatny LinkedIn, sprzęt etc.)
  • wsparcie marketingowe
  • zatrzęsienie projektów
  • pierwsze 3 miesiące stacjonarnie, z czasem praca hybrydowa/zdalna
  • pracę w świetnym, zgranym zespole