Bydgoszcz

    Przedstawiciel Farmaceutyczny - Bydgoszcz, Polska - Reckitt

    Reckitt
    Reckitt Bydgoszcz, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 2 dni temu

    Opis

    Reckitt

    Reckitt do dom dla najbardziej lubianych i zaufanych marek higienicznych, zdrowotnych i żywieniowych na świecie. Nasz cel określa, dlaczego istniejemy: chronić, leczyć i pielęgnować w nieustannym dążeniu do czystszego, zdrowszego świata. Jesteśmy globalnym zespołem zjednoczonym tym celem.

    Dołącz do nas w naszej walce o to, aby dostęp do najwyższej jakości higieny, dobrego samopoczucia i odżywiania był prawem, a nie przywilejem.

    O roli

    Pracując z klientami z branży medycznej i farmaceutycznej, przejmiesz odpowiedzialność za swój własny region. Zarządzając własnym obszarem, będziesz projektował i wdrażał strategie marketingu medycznego. Będziesz budować zaufanie i relacje. Będziesz edukować farmaceutów, aby zrozumieli korzyści płynące z naszych produktów.

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż produktów Reckitt w aptekach
    • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów Reckitt
    • Wdrażanie działań promocyjnych w aptekach i lokalnych sieciach aptecznych
    • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów Reckitt
    • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach
    • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
    • Analiza rynku i potencjału partnerów biznesowych
    • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko farmaceutów)
    • Monitorowanie i optymalizacja bazy aptek

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży branży farmaceutycznej lub FMCG, poparte sukcesami
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
    • Umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
    • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
    • Skuteczność oraz silna orientacja na wynik
    • Znajomość rynku
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość obsługi systemów Office
    • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
    • 1 dodatkowy dzień na badania profilaktyczne
    • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
    • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
    • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
    • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
    • Program płatnych poleceń pracowniczych

    Równość

    Wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani pod kątem zatrudnienia bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasę, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religię, wyznanie; ciążę, status rodzinny i obowiązki opiekuńcze; orientację seksualną; płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową i tożsamość transpłciową; chroniony status weterana; rozmiar lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez odpowiednie prawo.