Miejsca pracy

    Diagnosta - Mechanik - Polska - G&G Auto Lublin Sp. z o.o.

    G&G Auto Lublin Sp. z o.o.
    G&G Auto Lublin Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Diagnosta - Mechanik

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów
    • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
    • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu (dokumenty magazynowe, informacje techniczne)

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/Diagnosty Samochodowego
    • umiejętność diagnozowania usterek
    • znajomość programów diagnostycznych
    • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • doświadczenie pracy w grupie VW/SKODA/AUDI/SEAT lub ASO innych marek będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szeroki zakres szkoleń podnoszących kwalifikację
    • stabilną pracę w prestiżowej firmie
    • pracę w młodym i ambitnym zespole
    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia