Wrocław

    Pracownik Zespołu Ds. Otwarć Sklepów - Wrocław, Polska - Action

    Action
    Action Wrocław, Polska

    4 dni temu

    Opis

    Pracownik Zespołu Ds. Otwarć Sklepów – Wrocław i okolice

    Employee Store Setup Team I - Wrocław i okolice

    Twoja rola w organizacji

    Jako Pracownik Zespołu ds. Otwarć Sklepów jesteś odpowiedzialny za przygotowanie do otwarcia nowych sklepów sieci Action w Polsce.

    Zakres obowiązków

  • ułożenie ekspozycji sklepowej zgodnie z przygotowanym layoutem oraz obowiązującymi standardami VM
  • przygotowanie do pierwszego zatowarowania sklepu
  • rozmieszczenie materiałów związanych z komunikacją marketingową
  • szkolenie pracowników sklepu z obowiązujących w Action procedur, oraz standardów VM
  • Oczekiwania

  • dyspozycyjności oraz gotowości do bardzo częstych podróży służbowych
  • co najmniej średniego wykształcenia
  • zainteresowania tematyką VM
  • umiejętności do pracy w zespole, oraz chęci do przekazywania wiedzy innym
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej
  • karta Multisport
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

  • Action Poland Sp. z o.o. Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Miejsce pracy: Wrocław i okoliceTwoja rola w naszej organizacji · Jako Pracownik Zespołu ds. Otwarć Sklepów jesteś odpowiedzialny za przygotowanie do otwarcia nowych sklepów sieci Action w Polsce. · Twój zakres obowiązków · • ułożenie ekspozycji sklepowej zgodnie z przygotowanym ...

  • Primark

    Visual Merchandiser/ka

    3 godziny temu

    Primark Wrocław, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Job Description · Visual Merchandiser/ka (Dekorator/ka) · Miejce pracy: Wrocław, Magnolia Park · Ponieważ jesteśmy ambitni. · Primark to największa irlandzka marka odzieżowa. Od ponad lat oferujemy naszym Klientom najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie do domu - zgodnie z hasł ...