Senior DevOps Engineer - Kraków, Polska - j-labs

    j-labs
    j-labs Kraków, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Zadania:

    • Implementacja i zarządzanie infrastrukturą w chmurze
    • Konfiguracja i monitorowanie aplikacji i infrastruktury
    • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania środowiska i architektury IT
    • Automatyzacja procesów CI/CD oraz innych procesów projektowych
    • Optymalizacja istniejących środowisk i struktur infrastruktury
    • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z wydajnością i funkcjonalnością systemów
    • Świadczenie wsparcia dla istniejących środowisk IT
    • Współpraca z zespołem developerskim w kwestiach związanych z infrastrukturą IT

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia jako DevOps
    • Doświadczenie w pracy z AWS lub GCP
    • Doświadczenie w pracy z DataDog/Splunk/AppDynamics/Prometheus
    • Doświadczenie z narzędziami do Infrastructure as Code (IaC), takimi jak Terraform
    • Doświadczenie z Docker i Kubernetes
    • Dobra znajomość Pythona
    • Doświadczenia w pisaniu testów wydajnościowych
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • Znajomość języka angielskiego i polskiego – poziom min. B2+