Siedlce

    Asystent Projektanta ds. Paszportyzacji Smallworld - Siedlce, Polska - Solutions 30

    Solutions 30
    Asystent Projektanta ds. Paszportyzacji SmallworldSiedlceOpis stanowiska

    Jako Solutions30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

    Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

    Solutions30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

    Zakres obowiązków:
    - utrzymywanie aktualnej informacji o sieci telekomunikacyjnej poprzez wprowadzanie oraz edycję danych w systemie paszportyzacji SmallWorld,
    - udział w tworzeniu oraz kompletowaniu dokumentacji projektowej i powykonawczej,
    - stanowisko nie wymaga dysponowania uprawnieniami budowlanymi do projektowania w dziedzinie telekomunikacyjnej.

    Profil kandydata

    Od kandydatów oczekujemy:
    - znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
    - mile widziana znajomość systemu paszportyzacyjnego SmallWorld (istnieje możliwość przyuczenia),
    - obsługi pakietu MsOffice (poziom średnio zaawansowany),
    - umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
    - samodzielności, inicjatywy, terminowości.

    Nasza oferta

    Oferujemy:
    - stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
    - możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
    - przyjazną atmosferę pracy,
    - pracę przy ciekawych projektach,
    - jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
    - dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    - dofinansowanie zajęć sportowych,
    - prywatną opiekę medyczną.