Warsaw

    Specjalista ds. assistance - Warsaw, Polska - AWP Polska sp. z o.o.

    AWP Polska sp. z o.o.
    AWP Polska sp. z o.o. Warsaw, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin or W niepełnym wymiarze godzin
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów, którym potrzebna jest pomoc na drodze w razie awarii lub kolizji ich auta
  • Organizacja pomocy dla klientów przy wykorzystaniu naszych systemów operacyjnych i siatki usługodawców w Polsce i Europie (np. wysłanie lawety, organizacja auta zastępczego) w oparciu o wypracowane w trakcie ponad 20 letniej działalności w Polsce standardy jakości obsługi klienta
  • Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać
  • Angażujesz się w postawione przed Tobą zadania
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7) na podstawie grafiku

  • To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie PLN brutto w zależności od poziomu znajomości języka angielskiego
  • Dodatkową premię miesięczną zależną od wyników pracy - średnio 600 PLN brutto
  • Kompleksowe szkolenie stacjonarne w biurze w Toruniu - obowiązkowe 4 tygodnie - po tym okresie praca w 100% zdalna
  • Opiekę doświadczonych pracowników, aby początek pracy nie był stresujący
  • Przejrzystą ścieżkę awansu na specjalistę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z fantastycznymi ludźmi
  • Bogaty pakiet szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej z każdego miejsca i w każdym czasie (LinkedIn Learning, TED, edX i wiele innych)
  • 42348 | Customer Services & Claims | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full Time or Part Time | Permanent

    Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

  • UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group - jednej z największych grup branży Call & Contact Center w Polsce. · Obecnie dla naszego Klienta, lidera car assistance w branży producentów i importerów samochodów, ...

  • Boston Scientific Warsaw, Polska

    Additional Locations: N/A · Diversity - Innovation - Caring - Global Collaboration - Winning Spirit - High Performance · At Boston Scientific, we'll give you the opportunity to harness all that's within you by working in teams of diverse and high-performing employees, tackling so ...

  • Boston Scientific

    Specjalista ds. Umów

    21 godzin temu

    Boston Scientific Błonie, Polska

    Additional Locations: N/A · Diversity - Innovation - Caring - Global Collaboration - Winning Spirit - High Performance · At Boston Scientific, we'll give you the opportunity to harness all that's within you by working in teams of diverse and high-performing employees, tackling s ...