Inżynier ds rozwoju procesów wstępnego formowania - Uczniowska , Wałbrzych, Polska - JOYSONQUIN

    JOYSONQUIN
    JOYSONQUIN Uczniowska , Wałbrzych, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    JOYSONQUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

    Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

    Inżynier ds. rozwoju procesów wstępnego formowania

    location: Wałbrzych

    Twój zakres obowiązków

    • Planowanie, realizowanie, uruchamianie wyposażenie dla nowej technologii, wdrażanie nowych procesów i produktów
    • Doskonalenie podlegających procesów produkcyjnych do uzyskania wydajności i zdolności procesowych
    • Optymalizowanie podlegających procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, jakości, kosztów, BHP
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami technologii
    • Współuczestniczenie w tworzeniu FMEA
    • Zestawienie i raportowanie aktualnego statusu wdrażanych projektów, zmian, podlegających procesów i wyposażenia technologicznego
    • Sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań z realizowanych zadań

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki studiów Mechanika i Budowa maszyn, Automatyka i Robotyka, , Mechatronika
    • Doświadczenie zawodowe: Minimum 5 letnie doświadczanie na podobnym stanowisku w branży automotive
    • Wiedza w zakresie termicznego formowania fornirów, formowania aluminium oraz tkanin technicznych.
    • Znajomość zależności parametrów procesu, przygotowania materiału, warunków zewnętrznych na proces formowania
    • Wiedza w zakresie budowy narzędzi do formowania
    • Wiedza w zakresie doboru narzędzi i uruchamiania wyposażenia procesu
    • Wiedza w zakresie możliwej automatyzacji procesów
    • Umiejętność wdrażania nowych technologii i optymalizacji procesów
    • Umiejętność interpretowania dokumentacji technicznej
    • Umiejętność rysowania w programach CAD (2D) i posługiwania się programami do projektowania CAD
    • Umiejętność posługiwania się specjalistycznym oprogramowaniem przypisanym do tego stanowiska pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
    • Zorientowanie na realizację celu
    • Kreatywność, terminowość, komunikatywność
    • Umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
    • Elastyczny czas pracy
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed współfinansowaną przez pracodawcę
    • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Dofinansowanie do karty Multisport, w różnych wariantach
    • Bezpłatny kursy j. angielskiego i j. niemieckiego dostępny w siedzibie firmy
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej struktury organizacyjnej
    • Bogata oferta szkoleniowa
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - istniejemy już ponad 25 lata na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej