Olsztyn

    Lider Zespołu HalfPrice - Olsztyn, Polska - HalfPrice sp. z o.o.

    HalfPrice sp. z o.o.
    Opis

    HalfPrice, czyli Great Brands & Great People
    Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC.
    Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.
    W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty

    Lider Zespołu HalfPrice - Olsztyn - Galeria Warmińska

    Miejsce pracy: Olsztyn

    Twój zakres zadań:

    • praca ramię w ramię z zespołem w zakresie kluczowych obszarów: dostawa, sala sprzedaży, przymierzalnia, kasa​
    • organizacja i koordynacja pracy zespołu sprzedawców zgodnie z priorytetami​
    • delegowanie zadań i bieżące udzielanie informacji zwrotnej do zespołu sprzedawców​
    • prowadzenie zmiany i codziennych spotkań z zespołem​
    • wsparcie i motywowanie zespołu sprzedawców​
    • wdrażanie nowych pracowników

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (Starszy Sprzedawca, Lider Zmiany, Team Leader)​
    • umiejętność oceny bieżącej sytuacji w sklepie i proaktywna postawa​
    • otwartość na współpracę oraz udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej​
    • umiejętność motywowania zespołu w codziennych zadaniach​
    • chęć uczenia się, otwartość na rozwój​
    • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik pracy do Twoich potrzeb

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​
    • szkolenie wdrożeniowe (możliwe szkolenie poza miejscem zamieszkania)
    • prywatną opiekę medyczną​
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​
    • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​
    • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​
    • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach