Warsaw

    Inżynier Serwisu Mobilnego - Warsaw, Polska - Stryker

    Stryker
    Stryker Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Jako Inżynier Serwisu w firmie Stryker masz możliwość pracy z jednymi z najbardziej zaawansowanych produktów medycznych w branży. Ta praca daje możliwość współpracy i budowania relacji z kluczowymi klientami (pielęgniarkami, chirurgami, klinicystami itp.), aby znaleźć rozwiązania, które poprawią jakość życia pacjentów. Jako jedna z najlepszych firm w branży technologii medycznych, oferujemy wysokiej jakości produkty i dbamy o rozwój naszych pracowników.

    Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa

    Teren pracy: woj. mazowieckie, podlaskie i lubelskie

    Praca w terenie: ok. 50% czasu pracy + 50% praca w biurze przy ulicy Poleczki 35

    Kluczowe obowiązki:

  • Wspieranie potrzeb technicznych klientów Stryker
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw, aktualizacji oprogramowania i sprzętu zgodnie ze standardami i procedurami firmy Stryker
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, aby zapewnić szybkość reakcji i doskonałą obsługę klienta
  • Współpracowanie z działami sprzedaży, obsługi klienta i wsparcia technicznego w celu zapewnienia sprawnego świadczenia usług, zadowolenia klientów i dalszego rozwoju umów serwisowych (zwanych ProCare).
  • Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie (mechaniczne, biomedyczne, elektroniczne lub podobne)
  • Chęć do rozwoju w zakresie naprawy urządzeń mechanicznych i/lub elektronicznych, tj. smartfonów, komputerów itp. (doświadczenie zawodowe nie jest niezbędne)
  • Ważne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wyjaśniania szczegółowych instrukcji rozwiązywania problemów i procedur
  • Gotowość do sporadycznego podnoszenia ciężkich produktów
  • Dowiedz się więcej o produktach:

  • Defibrylatory i defibrylatory AED
  • System kompresji klatki piersiowej
  • Transport pacjentów w nagłych wypadkach
  • Opieka medyczna w nagłych wypadkach

  • STRABAG PFS

    Technik serwisu mobilnego

    23 godziny temu

    STRABAG PFS Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości · wykonywanie napraw urządzeń oraz instalacji: elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych w obiektach · wykonywanie drodnych prac o charakterze remontowo-budowlanym · praca w trybie mobilnym – naterenie Warsz ...

  • Apleona Polska sp. z o.o. Warszawa, Polska

    Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera utrzymania ruchu będzie odpowiedzialna za: · Przeprowadzanie razem z zespołem przeglądów elektrycznych tj. przeglądy transformatorów, rozdzielni średniego i wysokiego napięcia, strefowych rozdzielni elektrycznych, · Praktyczna umiejętność ...

  • Volvo Group Komorniki, Polska Profesjonalne

    Transport jest podstawą współczesnego społeczeństwa. Wyobraź sobie wykorzystanie swojej wiedzy do kształtowania zrównoważonych rozwiązań transportowych na przyszłość. Jeśli chcesz coś zmienić na skalę globalną, wykorzystując technologie nowej generacji i współpracując z najskutec ...