Warsaw

    Młodszy Producent - Warsaw, Polska - RTV EURO AGD

    RTV EURO AGD
    RTV EURO AGD Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji projektów z zakresu reklamy wideo (animacja/shoot) – TV/online/VOD/SM, m.in. lokowanie produktu, produkcja wideo, emisja wideo
  • Bezpośrednia współpraca z działami wewnątrz organizacji/Agencjami/Producentami/studiem nagraniowym, w zakresie produkcji wideo
  • Koordynacja procesów produkcyjnych wideo
  • Odpowiedzialność merytoryczna oraz kreatywna w produkcji materiałów wideo
  • Pisanie scenariuszy, tekstów Voice-over, kreowanie angażujących treści wideo
  • Ścisła współpraca z producentami – nadzór poprawności realizacji na planie zdjęciowym oraz w postprodukcji
  • Udział w prezentacjach konceptów kreatywnych, analiza i konsultacja ofert
  • Przygotowywanie podsumowań zrealizowanych działań - analiza efektywności i optymalizacja działań (jakościowa, czasowa i kosztowa), proponowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie zdobyte w działach marketingu firm z branży AGD, RTV, FMCG, telekomunikacyjnej, po stronie Agencji lub domu produkcyjnego
  • Doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych wideo, lokowanie produktu
  • Doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych przy produkcjach spotów reklamowych
  • Doświadczenie przy tworzeniu formatów wideo (TV/online/VOD,SM)
  • Dobra znajomość procesów produkcji wideo (TV/online/VOD/SM)
  • Doświadczenie we współpracy na linii Klient wewnętrzny/zewnętrzny/Agencja/Producent
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność pisania scenariuszy wideo (TV/online/VOD/SM)
  • Dobra znajomość trendów na rynku wideo, zmiany konsumpcji treści, potrzeby odbiorców
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne, które pozwolą na kontrolę i pomiar efektywności podjętych działań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne – kultura osobista, swoboda wypowiedzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na współpracę
  • Dokładność, sumienność, terminowość
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Wysoka kreatywność i szukanie innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej, w dynamicznym środowisku, również pod presją czasu
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie, lidera w branży, obecnej na rynku od ponad 30 lat
  • Stacjonarną pracę w przestronnym biurze, w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Warszawy
  • Możliwość rozwinięcia kompetencji i umiejętności pracy w obszarze marketingu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Pakiet benefitów karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)