Warsaw

    Inżynier Sieciowy Wdrożenia - Warsaw, Polska - Atende S.A.

    Atende S.A.
    Atende S.A. Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    Obecnie do zespołu Dział Techniki Sieciowej i Bezpieczeństwa poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera sieciowego posiadającego wiedzę techniczną na poziomie Cisco CCNP Routing&Switching lub FortiNet NSE 7 Enterprise Firewall. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w pracy z sieciami, które będą potrafiły od momentu zatrudnienia podjąć się bieżących zadań projektowych i wdrożeniowych obejmujących głównie produkty Cisco (Campus Network, Security, DataCenter) lub FortiNet (NGFW, produkty bezpieczeństwa sieciowego) i inne. Oferujemy możliwość rozwoju indywidualnego w zakresie innych produktów bezpieczeństwa wiodących producentów rynku ICT będących partnerami technologicznymi Atende S.A.

    Na tym stanowisku podstawowe obowiązki to między innymi:

    • Realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu rozwiązań sieci i bezpieczeństwa IT;
    • Projektowanie rozwiązań technicznych;
    • Analizowanie i opiniowanie projektów budowy i modernizacji rozwiązań IT;
    • Rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego jako ostatnia linia wsparcia serwisowego;
    • Kontakt w klientem.

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość zagadnień technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych rodziny IP) oraz zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi (LAN, WAN, bezpieczeństwo sieciowe,);
    • Bardzo dobra znajomość protokołu TCP/IP;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Mile widziane:

    • Udokumentowana wiedza na poziomie Cisco CCNP Routing&Switching lub FortiNet NSE 7 Enterprise Firewall.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych;
    • Ciekawe, złożone technologicznie projekty;
    • Pracę z nowoczesnymi, światowymi technologiami;
    • Możliwość rozwoju, certyfikacji oraz poszerzania wiedzy technicznej;
    • Pracę w modelu hybrydowym (2 dni zdalnie - 3 dni z biura)
    • Elastyczność w warunkach zatrudnienia;
    • Niekorporacyjną kulturę pracy;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu Multisport, lekcje języka angielskiego).